Mässing. 1900-talets andra hälft. Bergboms resp. Falkenbergs belysning. Ställbar höjd på båda, den ena glider själv ned. Repor, märken.
900 SEK | 2018-01-30 18:15 |
800 SEK | 2018-01-30 15:24 |
600 SEK | 2018-01-28 17:37 |
500 SEK | 2018-01-22 09:49 |
300 SEK | Startpris |