58. GOLVLAMPOR, TVÅ ST

Mässing. 1900-talets andra hälft. Bergboms resp. Falkenbergs belysning. Ställbar höjd på båda, den ena glider själv ned. Repor, märken.

Varunr 171382

30 Januari 2018 18:19

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK 900 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 500 SEK

900 SEK2018-01-30 18:15
800 SEK2018-01-30 15:24
600 SEK2018-01-28 17:37
500 SEK2018-01-22 09:49
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Jan. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!