Skuret och bemålat trä. Sengustavianska herrgårdsarbeten, 1800-talets första del. Höjd 43, bredd 45 cm. Repor, märken, senare bemålning.
6 000 SEK | 2018-01-30 18:19 |
5 500 SEK | 2018-01-30 18:15 |
4 200 SEK | 2018-01-30 08:42 |
3 800 SEK | 2018-01-30 17:52 |
2 800 SEK | 2018-01-29 13:05 |
2 600 SEK | 2018-01-25 17:19 |
1 800 SEK | 2018-01-27 20:34 |
1 000 SEK | 2018-01-25 12:45 |
800 SEK | 2018-01-25 15:24 |
400 SEK | 2018-01-21 09:18 |
350 SEK | 2018-01-18 00:43 |
300 SEK | 2018-01-17 21:02 |
300 SEK | Startpris |