Skuret och bemålat trä. Sengustavianskt herrgårdsarbete, 1800-tal. Bredd 174 cm. Repor, märken, senare bemålning.
1 800 SEK | 2018-01-25 17:17 |
1 700 SEK | 2018-01-27 20:35 |
1 300 SEK | 2018-01-25 16:26 |
1 200 SEK | 2018-01-20 15:38 |
1 200 SEK | 2018-01-21 09:18 |
1 000 SEK | 2018-01-17 18:25 |
600 SEK | 2018-01-18 22:13 |
350 SEK | 2018-01-18 00:42 |
300 SEK | Startpris |