Gjutmetall med glasskålar. 1800-talets slut. Höjd 57 cm. Omarbetad, en skål och hållare saknas. Repor, märken.
4 000 SEK | 2018-01-30 19:00 |
3 800 SEK | 2018-01-30 18:59 |
3 400 SEK | 2018-01-30 18:54 |
3 000 SEK | 2018-01-30 17:26 |
1 400 SEK | 2018-01-29 23:04 |
1 200 SEK | 2018-01-29 11:18 |
800 SEK | 2018-01-25 13:45 |
700 SEK | 2018-01-22 00:19 |
300 SEK | Startpris |