Idegran. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 76 cm, skivans mått 169x106 cm. En iläggsskiva a 45 cm medföljer. Repor, märken.
1 400 SEK | 2018-01-30 18:32 |
1 300 SEK | 2018-01-30 18:30 |
1 100 SEK | 2018-01-29 13:06 |
400 SEK | 2018-01-28 22:39 |
350 SEK | 2018-01-24 08:40 |
350 SEK | 2018-01-26 21:08 |
300 SEK | Startpris |