Med skuren dekor av bladverk och musselformation. Senare bronserad och förgylld. Senare glas, bakstycke troligen senare, förgyllningsslitage. (97x51)
2 900 SEK | 2018-02-04 11:56 |
2 800 SEK | 2018-02-04 10:13 |
2 700 SEK | 2018-02-04 11:31 |
2 200 SEK | 2018-02-03 21:30 |
2 100 SEK | 2018-02-03 10:32 |
950 SEK | 2018-02-01 21:19 |
900 SEK | 2018-02-01 20:42 |
200 SEK | 2018-02-01 19:54 |
150 SEK | 2018-02-01 19:49 |
100 SEK | 2018-02-01 18:49 |
100 SEK | Startpris |