Masurbjörk, läder och horn. Signerade BO respektive BN. Bruksslitage. (Längd ca.23)
500 SEK | 2018-02-04 11:59 |
450 SEK | 2018-02-03 15:30 |
350 SEK | 2018-02-02 23:43 |
300 SEK | 2018-02-02 14:47 |
200 SEK | 2018-02-01 19:27 |
100 SEK | Startpris |