Björk. Med sadelgjord. Slitage, märken, sadelgjord med skador. (Höjd 82)
2 200 SEK | 2018-02-04 11:31 |
2 100 SEK | 2018-02-04 11:19 |
600 SEK | 2018-02-04 07:44 |
200 SEK | 2018-02-03 10:13 |
100 SEK | 2018-02-01 22:15 |
100 SEK | Startpris |