Mahogny. Med detaljer i mässing. Dubbla jalusidörrar. Inredning ej komplett, nyckel saknas, ytslitage, enstaka skador. (Höjd 34, bredd 68, djup 29)
650 SEK | 2018-02-04 08:31 |
600 SEK | 2018-02-04 08:27 |
300 SEK | 2018-02-03 15:29 |
250 SEK | 2018-02-02 16:37 |
150 SEK | 2018-02-02 21:06 |
100 SEK | Startpris |