Fanerad i valnöt och mahogny. Med fyra lådor och fyra dörrar. Snedställda hörn. Nycklar finns. Ytslitage, mindre fanerskador. (Höjd 127, bredd 148, djup 58)
1 400 SEK | 2018-02-03 14:34 |
1 300 SEK | 2018-02-01 20:59 |
300 SEK | 2018-02-02 14:23 |
200 SEK | 2018-02-01 20:27 |
100 SEK | 2018-02-01 19:42 |
100 SEK | Startpris |