166. CLADIUS LINOSSIER, VAS

Hamrad koppar. Signerad Linossier undertill. Höjd 8, diameter 11 cm. Repor, smärre buckla.

Varunr 170505

28 December 2017 18:56

Utrop 6000 SEK

1 700 SEK2017-12-14 14:36
1 600 SEK2017-12-28 18:54
1 200 SEK2017-12-24 10:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Dec. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!