92. BESTICKUPPSÄTTNING, 68 DELAR

Silver. "Haga". Bestående av: 18 gafflar, 18,5 cm, 18 knivar, 21,5 cm, 18 skedar, 18,5 cm och 14 kaffeskedar, 11 cm. Vikt exklusive knivar ca 1575 gram. Repor, bruksslitage.

Varunr 169266

28 November 2017 18:31

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 6 000 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 6000-8000 SEK

6 000 SEK2017-11-28 18:26
5 500 SEK2017-11-23 23:01
5 500 SEK2017-11-28 18:14
4 800 SEK2017-11-28 00:20
4 400 SEK2017-11-24 18:36
1 000 SEK2017-11-20 22:53
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Nov. 2017,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!