Silver. "Haga". Bestående av: 18 gafflar, 18,5 cm, 18 knivar, 21,5 cm, 18 skedar, 18,5 cm och 14 kaffeskedar, 11 cm. Vikt exklusive knivar ca 1575 gram. Repor, bruksslitage.
6 000 SEK | 2017-11-28 18:26 |
5 500 SEK | 2017-11-23 23:01 |
5 500 SEK | 2017-11-28 18:14 |
4 800 SEK | 2017-11-28 00:20 |
4 400 SEK | 2017-11-24 18:36 |
1 000 SEK | 2017-11-20 22:53 |
300 SEK | Startpris |