Mikael Hammarberg, Härnösand. Fot med vridna åsar. Stämplad bård. Graverad dekor. Invändigt med förgyllning. Bulor. (Höjd 18,5, diameter 14, vikt 382g.)
4 800 SEK | 2017-11-12 11:33 |
4 600 SEK | 2017-11-11 21:15 |
4 600 SEK | 2017-11-11 23:42 |
3 400 SEK | 2017-11-11 20:59 |
3 200 SEK | 2017-11-11 16:23 |
2 800 SEK | 2017-11-10 21:26 |
2 500 SEK | 2017-11-10 21:58 |
1 000 SEK | 2017-11-09 19:41 |
950 SEK | 2017-11-09 22:54 |
250 SEK | 2017-11-09 19:46 |
150 SEK | 2017-11-09 19:44 |
100 SEK | Startpris |