Förnicklad och förgylld metall. Ytslitage, fläckar. (Höjd 15)
600 SEK | 2017-01-28 20:27 |
550 SEK | 2017-01-28 12:52 |
400 SEK | 2017-01-27 14:09 |
300 SEK | 2017-01-27 10:30 |
150 SEK | 2017-01-26 23:40 |
100 SEK | 2017-01-26 22:15 |
100 SEK | Startpris |