Patinerad gjutgods och porslin. Urverket märkt Japy Fréres. Dekordelar saknas, ytslitage, skador. (Höjd 40-42)
600 SEK | 2017-01-29 08:26 |
550 SEK | 2017-01-29 03:45 |
350 SEK | 2017-01-28 23:48 |
300 SEK | 2017-01-28 18:49 |
250 SEK | 2017-01-27 18:36 |
100 SEK | 2017-01-27 08:29 |
100 SEK | Startpris |