Framtagen originalmålning. Två-delat. Kortsida med torrspricka, mindre dekorskador, färgslitage. (Höjd 85+138)
7 000 SEK | 2017-01-29 10:21 |
6 800 SEK | 2017-01-29 11:56 |
3 600 SEK | 2017-01-29 11:23 |
2 600 SEK | 2017-01-29 07:30 |
2 500 SEK | 2017-01-28 23:29 |
1 300 SEK | 2017-01-28 16:29 |
850 SEK | 2017-01-27 20:52 |
750 SEK | 2017-01-27 19:33 |
650 SEK | 2017-01-27 19:13 |
550 SEK | 2017-01-26 23:50 |
450 SEK | 2017-01-26 19:28 |
150 SEK | 2017-01-26 19:51 |
100 SEK | Startpris |