En med krackelering och fläckar. Bruksslitage. (Diameter 18,5)
350 SEK | 2017-01-28 10:34 |
300 SEK | 2017-01-27 13:51 |
200 SEK | 2017-01-27 22:22 |
100 SEK | 2017-01-26 20:33 |
100 SEK | Startpris |