Balja med fotring i smide, 18/1900-tal samt vattentunna med lock, 1900-talets andra hälft. (Höjd 18-43)
200 SEK | 2017-01-29 08:14 |
150 SEK | 2017-01-28 16:18 |
150 SEK | 2017-01-28 22:59 |
100 SEK | Startpris |