Bronserad och förgylld. Ytslitage. (Höjd 79)
600 SEK | 2017-01-29 13:38 |
550 SEK | 2017-01-28 13:21 |
500 SEK | 2017-01-26 22:44 |
200 SEK | 2017-01-27 11:13 |
100 SEK | Startpris |