Facon Breguet samt Longines. Emaljsprickor och bortfall, slitage, repor. (Största diameter 55mm)
500 SEK | 2017-01-28 20:48 |
450 SEK | 2017-01-27 11:08 |
250 SEK | 2017-01-28 12:28 |
100 SEK | 2017-01-26 21:00 |
100 SEK | Startpris |