Etsning, älvlandskap med figurer. Signerad och numrerad. Inramad. Något gulnat blad. (9,5x22)
1 500 SEK | 2017-01-08 12:03 |
1 400 SEK | 2017-01-08 11:57 |
1 200 SEK | 2017-01-06 17:11 |
550 SEK | 2017-01-08 11:15 |
400 SEK | 2017-01-06 01:18 |
400 SEK | 2017-01-06 10:29 |
150 SEK | 2017-01-05 20:17 |
100 SEK | 2017-01-05 18:13 |
100 SEK | Startpris |