Framtagen originalmålning. Hårt färgslitage, mindre skador. (Total längd 14,4m., 200+247+135+145+233+480, höjd 66, djup ca.4cm)
15 000 SEK | 2017-01-08 12:20 |
14 500 SEK | 2017-01-08 11:47 |
10 000 SEK | 2017-01-08 10:55 |
7 800 SEK | 2017-01-08 10:46 |
5 200 SEK | 2017-01-08 10:40 |
2 800 SEK | 2017-01-07 22:34 |
2 700 SEK | 2017-01-07 20:56 |
2 600 SEK | 2017-01-07 19:32 |
2 500 SEK | 2017-01-07 15:16 |
2 400 SEK | 2017-01-06 21:18 |
2 300 SEK | 2017-01-06 16:52 |
2 200 SEK | 2017-01-06 18:32 |
1 000 SEK | 2017-01-05 23:10 |
500 SEK | 2017-01-05 20:43 |
200 SEK | 2017-01-05 18:54 |
100 SEK | 2017-01-05 18:01 |
100 SEK | Startpris |