Slitage, mindre skador. (Längd 55)
400 SEK | 2016-12-11 11:50 |
350 SEK | 2016-12-10 22:40 |
250 SEK | 2016-12-09 21:39 |
100 SEK | 2016-12-09 09:26 |
100 SEK | Startpris |