Undertill med skurna monogram och årtal. Slitage, lagningar, en senare bemålad. (Diameter 26-35)
700 SEK | 2016-12-11 01:28 |
650 SEK | 2016-12-11 11:49 |
300 SEK | 2016-12-10 20:05 |
250 SEK | 2016-12-10 19:58 |
200 SEK | 2016-12-09 21:07 |
100 SEK | 2016-12-08 23:40 |
100 SEK | Startpris |