Textil och förgylld trä. Omärkt. Ytslitage. (50,5x50,5)
5 200 SEK | 2016-12-11 11:59 |
5 000 SEK | 2016-12-11 11:42 |
1 500 SEK | 2016-12-11 09:58 |
900 SEK | 2016-12-08 22:40 |
150 SEK | 2016-12-08 20:04 |
100 SEK | 2016-12-08 19:34 |
100 SEK | Startpris |