Fanerad i olika träslag. Senare draghandtag samt nyckelbrickor, senare lås, mindre fanerskador, två ben något maskstungna. Nyckel saknas. (Höjd 83, bredd 95, djup 57)
8 400 SEK | 2016-12-01 16:45 |
8 200 SEK | 2016-12-11 07:23 |
4 200 SEK | 2016-12-08 20:07 |
100 SEK | Startpris |