Stolar 4st samt bord. Underrede i mässing. Stolar klädda med konstläder. Fötter med mindre rostfläckar och ytslitage. Bordsskivan med repor.(Bordets diameter 110, höjd 70)
1 600 SEK | 2016-12-11 12:00 |
1 500 SEK | 2016-12-11 12:04 |
150 SEK | 2016-12-10 14:36 |
100 SEK | 2016-12-10 01:02 |
100 SEK | Startpris |