Förgyllt trä. Nyckel och pendel finns. Glas saknas, mindre förgyllningsslitage. (Höjd 107)
2 300 SEK | 2016-12-08 21:08 |
2 200 SEK | 2016-12-11 13:32 |
1 600 SEK | 2016-12-10 16:15 |
900 SEK | 2016-12-09 14:49 |
700 SEK | 2016-12-09 00:13 |
100 SEK | Startpris |