Förgylld brons. Ytslitage, en fot med mindre bristning. (Höjd 26)
3 600 SEK | 2016-12-10 21:28 |
2 300 SEK | 2016-12-10 16:25 |
2 100 SEK | 2016-12-10 09:12 |
1 000 SEK | 2016-12-09 10:02 |
600 SEK | 2016-12-09 09:35 |
500 SEK | 2016-12-08 21:36 |
100 SEK | Startpris |