Glaset med repor, bruksslitage. (Diameter 60mm)
8 400 SEK | 2016-09-11 11:59 |
8 200 SEK | 2016-09-11 11:36 |
7 800 SEK | 2016-09-11 11:34 |
3 000 SEK | 2016-09-10 20:43 |
2 800 SEK | 2016-09-10 14:47 |
850 SEK | 2016-09-09 12:33 |
700 SEK | 2016-09-08 21:26 |
650 SEK | 2016-09-08 23:18 |
300 SEK | 2016-09-08 22:12 |
100 SEK | 2016-09-08 21:19 |
100 SEK | Startpris |