Repor, mindre emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (65x42)
1 800 SEK | 2016-09-11 11:56 |
1 700 SEK | 2016-09-10 20:29 |
1 400 SEK | 2016-09-11 11:34 |
1 200 SEK | 2016-09-10 15:18 |
850 SEK | 2016-09-09 06:54 |
500 SEK | 2016-09-08 21:46 |
400 SEK | 2016-09-08 21:34 |
350 SEK | 2016-09-08 21:14 |
300 SEK | 2016-09-08 19:46 |
250 SEK | 2016-09-08 21:06 |
150 SEK | 2016-09-08 20:48 |
100 SEK | Startpris |