Förgylld stålboett. Armband i stål. Boettens baksida med gravyr, bruksrepor. (Diameter 35mm)
2 400 SEK | 2016-09-11 11:58 |
2 300 SEK | 2016-09-11 11:57 |
2 100 SEK | 2016-09-11 11:30 |
1 700 SEK | 2016-09-10 13:14 |
1 400 SEK | 2016-09-10 18:19 |
1 200 SEK | 2016-09-10 12:34 |
650 SEK | 2016-09-08 21:06 |
350 SEK | 2016-09-09 09:00 |
250 SEK | 2016-09-08 21:15 |
100 SEK | Startpris |