Svarvade stolpar. Urtavlan märkt C.W.Sundström Sandviken. Nedre dekorknopp saknas, mindre fanerskador. (Höjd 88)
150 SEK | 2016-09-10 22:57 |
100 SEK | 2016-09-08 23:10 |
100 SEK | Startpris |