Vittonat glas, med bemålad text. Färgslitage. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (Höjd 42, bredd 42)
3 000 SEK | 2016-09-11 11:53 |
2 900 SEK | 2016-09-11 09:48 |
2 800 SEK | 2016-09-11 10:47 |
1 600 SEK | 2016-09-10 22:37 |
1 200 SEK | 2016-09-10 10:45 |
750 SEK | 2016-09-09 06:46 |
550 SEK | 2016-09-08 19:46 |
450 SEK | 2016-09-08 20:08 |
350 SEK | 2016-09-08 19:45 |
100 SEK | Startpris |