Innehållande konfektyr. Slitage. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (Bredd 43, djup 18, höjd 30)
5 000 SEK | 2016-09-08 22:44 |
4 800 SEK | 2016-09-10 12:09 |
100 SEK | 2016-09-08 21:14 |
100 SEK | Startpris |