Armband i läder. Förgylld stålboett. Mindre bruksslitage. (Diameter 35mm)
1 200 SEK | 2016-09-11 10:47 |
1 100 SEK | 2016-09-10 18:17 |
650 SEK | 2016-09-09 12:23 |
350 SEK | 2016-09-08 22:48 |
150 SEK | 2016-09-08 21:13 |
100 SEK | 2016-09-08 21:10 |
100 SEK | Startpris |