Bemålad trä. Färgslitage, mindre torrsprickor. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (Höjd 113)
6 400 SEK | 2016-09-11 11:13 |
6 200 SEK | 2016-09-11 08:24 |
100 SEK | Startpris |