Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (32x25)
800 SEK | 2016-09-10 21:09 |
750 SEK | 2016-09-10 18:21 |
500 SEK | 2016-09-10 19:43 |
300 SEK | 2016-09-09 06:59 |
250 SEK | 2016-09-08 19:48 |
150 SEK | 2016-09-08 21:35 |
100 SEK | Startpris |