Slitage, mindre emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (42x27)
5 200 SEK | 2016-09-08 22:49 |
5 000 SEK | 2016-09-09 09:31 |
3 400 SEK | 2016-09-09 09:21 |
2 600 SEK | 2016-09-09 07:16 |
350 SEK | 2016-09-08 19:48 |
100 SEK | Startpris |