Bronserad och förgylld. Nyckel och pendel finns. Mindre förgyllningsslitage. (Höjd 70)
950 SEK | 2016-09-11 08:58 |
900 SEK | 2016-09-10 18:50 |
800 SEK | 2016-09-09 18:02 |
550 SEK | 2016-09-08 20:04 |
350 SEK | 2016-09-08 22:56 |
150 SEK | 2016-09-08 22:26 |
100 SEK | Startpris |