Grön och vittonat glas. Signerad och daterad 1970?. (Höjd 18, bredd 16)
800 SEK | 2016-07-31 11:54 |
750 SEK | 2016-07-30 13:41 |
400 SEK | 2016-07-29 11:41 |
100 SEK | 2016-07-28 18:39 |
100 SEK | Startpris |