Olja på pannå, kvinnoporträtt. Signerad. I förgylld ram. (40x31)
550 SEK | 2016-07-30 18:52 |
500 SEK | 2016-07-29 11:50 |
350 SEK | 2016-07-29 21:16 |
100 SEK | Startpris |