Urverket och tavlan signerad Th.Whitte, London. Skador. (Diameter 52mm)
950 SEK | 2016-07-29 20:09 |
900 SEK | 2016-07-30 17:39 |
600 SEK | 2016-07-29 14:28 |
300 SEK | 2016-07-29 14:27 |
150 SEK | 2016-07-29 09:33 |
100 SEK | 2016-07-29 00:51 |
100 SEK | Startpris |