Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 1959. (49x61)
5 400 SEK | 2016-07-31 11:53 |
5 200 SEK | 2016-07-30 08:06 |
3 400 SEK | 2016-07-31 09:05 |
1 900 SEK | 2016-07-30 21:36 |
1 700 SEK | 2016-07-29 20:11 |
1 600 SEK | 2016-07-28 23:16 |
100 SEK | Startpris |