Olja på duk, mansporträtt. Signerad. (29,5x25)
650 SEK | 2016-07-31 11:53 |
600 SEK | 2016-07-30 20:38 |
200 SEK | 2016-07-29 15:37 |
150 SEK | 2016-07-29 00:18 |
100 SEK | 2016-07-28 23:15 |
100 SEK | Startpris |