Träskuren och bemålad skulptur, "Sidensvans". Monogramsignerad och daterad 1984. (Höjd 21,5)
1 100 SEK | 2016-07-30 18:02 |
1 000 SEK | 2016-07-30 18:05 |
200 SEK | 2016-07-30 15:07 |
150 SEK | 2016-07-30 11:21 |
100 SEK | Startpris |