Fanerad med inläggningar i olika träslag och mässing. Ytslitage. (Längd 50, höjd 26,5)
650 SEK | 2016-07-31 11:20 |
600 SEK | 2016-07-31 14:34 |
350 SEK | 2016-07-30 10:15 |
100 SEK | 2016-07-29 15:10 |
100 SEK | Startpris |