Olja på duk, motiv från Uppsala. Signerad och daterad 1925. (53x64)
3 400 SEK | 2016-07-30 23:07 |
3 200 SEK | 2016-07-29 15:37 |
850 SEK | 2016-07-28 23:01 |
100 SEK | Startpris |