Olja på pannå, "Notre Dame natt". Monogramsignerad och daterad -78. (59x50)
600 SEK | 2016-07-31 12:03 |
550 SEK | 2016-07-31 11:57 |
450 SEK | 2016-07-31 08:10 |
150 SEK | 2016-07-29 08:42 |
150 SEK | 2016-07-29 11:47 |
100 SEK | Startpris |