Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 1945. (66x55)
3 600 SEK | 2016-07-31 11:52 |
3 400 SEK | 2016-07-31 11:55 |
1 500 SEK | 2016-07-31 10:56 |
1 200 SEK | 2016-07-29 15:58 |
100 SEK | Startpris |